Antalya Web Tasarımı

Antalya seoAnahtar kelimeler, kullanıcıların arama motorunun Google’ın arama kutusuna girdiği kelimelerdir. Yani, bebek duşu armağanları arıyorsanız, "bebek hediyeleri" yazıp arama motoru sonuç sayfalarının (SERP'ler) 1. sayfasında bulunan bağlantılara tıklayabilirsiniz.
Web tabanlı bir işletme sahibi olarak, seçtiğiniz anahtar kelimeler web sitenizin güncelliğini - sattığınız ürün ve hizmetleri ve bunları sattığınızı tanımlar. Yerelleştirilmiş arama sayesinde, Main Street'teki küçük bir butik, yerel alışveriş yapanları hedefleyebilir ve Mozambik'teki vasıfsız beklentileri hedefleyebilir.
Web sitenizin bir dizi anahtar kelime kullanması gerekir çünkü bir arama motoru kullanıcısının Yahoo'nun arama kutusuna gireceğini asla bilemezsiniz. Ancak, bir arama motoru örümceğine (bot da denir) anlam ifade etmeyen çok fazla anahtar kelime, belirsiz anahtar kelime ve anahtar kelime genellikle arama motoru "denediğini" düşünürse bir web sitesini çarptı, kaydırdı ve yasakladı kullanıcılarını yanıltmak.
Antalya seoHerhangi bir arama motorunun amacı, en alakalı web sitelerini alaka düzeylerine göre sıralamaktır. En alakalı site, SİP'lerin sayfalarından sonra sayfayı dolduracak şekilde azalan sitelerle birlikte en üst sırada yer alıyor. Bu nedenle, çoğu arama motoru kullanıcısı herhangi bir SERP'de sayfa 2 veya 3'ün ötesine geçmez.
Siteniz, SERP'lerin en üst düzeyinde yer almıyorsa, çok fazla organik trafik görmezsiniz. Bu, sitenizi, sorgularının bir parçası olarak anahtar kelimeleri kullanarak bir arama yoluyla bulan ziyaretçilerdir.
Web Siteniz İçin Doğru Anahtar Kelimeleri Seçme
Doğru anahtar kelimeler daha fazla trafik sağlar çünkü web sitenize gelen bir bağlantı, Ask, Bing, Google, Yahoo ya da web'i tarayan diğer 4.000 arama motorunun 1. sayfasında görünür. İşte nedeni.
Antalya web tasarımıMilyonlarca çekmecede bulunan milyonlarca dosya klasörüne sahip bir filin dosya dolabı olarak bir arama motoru düşünün. Bu arama motoru dizini - onun taksonomisi, web siteleri, bloglar ve dijital alanlar ile ilgili bilgileri sıralar. Web siteniz, HTML kodunuzda kullandığınız anahtar kelimelere (web sitesinin sunum katmanını gerçekten üreten kod) ve site cildinin kendisine dayalı olarak bu dosya klasörlerinden birine yerleştirilecektir.
Sertifikalı bir finansal planlayıcıysanız, HTML anahtar kelime etiketinizde ve site metninin kendisinde "sertifikalı finansal planlayıcı" ve "CFA" nın görünmesini istersiniz. Genellikle, arama motoru optimize edenleri% 2 -% 3 arası bir anahtar kelime yoğunluğu önerirler, ancak bu çevrimiçi pazarlamacıların bazıları,% 5 gibi yüksek bir orana sahip olurlar. Bu da, site metninin her 100 kelimesinden birinden beşi anahtar kelime olur.
Aşırı anahtar kelimelerden kaçınılmalıdır. Anahtar kelime doldurma denen bir uygulama, arama motorları kaşlarını çattı.
Sezgisel anahtar kelimelerin bir listesini yaparak işe başlayın - sizin, işletme sahibinin, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi arayan arama motoru kullanıcıları tarafından girileceğine inandığınız anahtar kelimeler. Siz, en iyisinden daha iyisi, beklentilerinizin ne aradığını bilmek, 10 ila 15 sezgisel anahtar kelime listesi yaparak başlıyorsunuz.
Sonra her biri üzerinde biraz araştırma yapın.
Google Anahtar Kelime Oluşturucu
Kullan. Yeni web sitesi sahiplerinin kullanabileceği en değerli araçlardan biri:
Google Anahtar Kelime Oluşturucu, sonuçları yansıtmaz, son 30 gün içinde Google kullanıcıları tarafından girilen gerçek arama terimlerini ve kelime öbeklerini sunar.
Bunlar, dünyanın en popüler arama motorunun gerçek kullanıcılarıdır.
Her bir anahtar kelime veya kelime öbeği için yapılan aramaların sayısını gösterir.
Sezgisel anahtar kelimeler listenizi genişletecek ve hassaslaştıracak.
Verileri kullanmak ve yorumlamak gerçekten çok basit.
Bu iyilik için, Google.
Bu terimlerin ne sıklıkta kullanıldığını belirlemek için, sezgisel anahtar kelimelerinizin ve kelime öbeklerinizi girin. Listenize yapılacak basit değişiklikler, ziyaretçilerin web sitenize organik arama sonuçları aracılığıyla ulaşmasında büyük bir fark yaratacaktır.
Uzun Kuyruk Anahtar Kelimeler
Uzun kuyruklu anahtar kelimeler genellikle anahtar kelime öbekleridir. Uzun kuyrukları kullanmanın dezavantajı, daha az sayıda arama motoru kullanıcısı bu anahtar kelime öbeklerini girmesidir. Avantajı, bu uzun kuyruklara girenler, web sitenizi SERP'ler sayfasının en üstünde görür.
Örnek: Tour-de-France kalitesinde yarış bisikletleri üst düzey uzmanlaşan bir bisiklet mağazasına sahipseniz, daha sonra bir "anahtar kelime" olarak "bisikletleri" kullanmanız, "yüksek kaliteli yarış bisikletleri" kadar fazla trafik sağlamayacaktır. Niye ya? Bisikletle ilgili her iş arama terimi olarak "bisikletler" kullanacak, böylece küçük siteniz SERP'lerde derinlere gömülebilir, asla ciddi bir bisiklet meraklısı olarak görülmeyecek.
Öte yandan, daha az sayıda arama motoru kullanıcısı bir arama kutusuna "yüksek kaliteli yarış bisikletleri" girecektir, ancak bu uzun kuyruğu kullanırsanız, web siteniz daha yüksek olacaktır. Ve bir yan fayda olarak, daha nitelikli alıcılar elde edersiniz - alıcılar hobilerine büyük para harcayacaklar.
Listenize bir kaç uzun kuyruklu anahtar kelime ekleyin ve performanslarını izleyin. Anahtar kelime listeniz her zaman başarılı anahtar kelimeler eklenmiş ve iyi performans göstermeyen anahtar kelimeler (uzun kuyruklar veya başka bir şekilde) ile devam eden bir çalışmadır.
Yerel Arama Anahtar Kelimeleri
Yerel işletmelerin - şehrinizdeki Ana Caddeyi sıralayanlar - yerel arama sayesinde web'e daha fazla dönüşüyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Antalya Web Tasarımı”

Leave a Reply

Gravatar